عنوان ها
اوقات شرعي
نظرسنجي
آموزش مهارت های فنی و حرفه ای تا چه حد برای اشتغالزایی جوانان موثر می باشد؟

زیاد
کم

لينک هاي درون سازماني
صفحه اصلي | خدمات الکترونیک | تماس با ما | پست الكترونيك | منشور اخلاقي سازمان | پرتال اداری
.::"   سال حمایت از کالای ایرانی "   علم برای  عمل مصداق اتم و اکملش،همین کاری است  که فنی و حرفه ای ها  می کنند.  (مقام معظم رهبری مدظله العالی) ::..

اخبارمهم


نسخه چاپي ارسال به دوست

همفکری، تعامل وهمدلی، موفقیت و پیشبرد فعالیت ها را به دنبال داردمدیرکل آموزش فنی وحرفه ای استان کرمانشاه باتاکید بر حفظ حرمت و تکریم افراد به عنوان بنیادی‌ترین ارزش در نظام مقدس اسلامی گفت: همفکری، تعامل وهمدلی در بین کارکنان ، منجر به موفقیت و پیشبرد فعالیت ها می شود.
داود ناصری امید در نشستی با کارکنان و مربیان مرکزآموزش فنی وحرفه ای شماره دو کرمانشاه گفت: خدمت مسئولانه و صادقانه تنها عمل ماندگاری است که از هر مدیری بر جای گذاشته می شود و لذا همه ما در سمت های مختلف باید نهایت تلاش خود رابکار گیریم که عمل ماندگارمان خدمت به مردم باشد.
وی ضمن قدردانی از زحمات و تلاشهای مجموعه اداره کل آموزش فنی وحرفه ای استان کرمانشاه، عملکرد این اداره کل را در سال گذشته مثبت خواند و گفت: علیرغم تمامی تنگناهای مالی و محدودیت های  اعتباری خوشبختانه با همکاری و  همدلی مجموعه توانستیم عملکرد مناسبی را ارائه دهیم.
ناصری امید با اشاره به تعمیرات و بازسازی های صورت گرفته در مراکز آموزش فنی وحرفه ای استان کرمانشاه گفت: با پیگیریهاو رایزنی های مستمر اعتباری در قالب اسناد خزانه از محل سفر پرخیرو برکت مقام معظم رهبری به استان در جهت مرمت و نوسازی کارگاه های آموزشی جذب شد.
 مدیرکل آموزش فنی وحرفه ای استان کرمانشاه بر نقش احساس مهم بودن و ارزشمندی در افزایش بهره وری و کارایی کارکنان تاکید کرد و گفت: همواره سعی داشتیم با ایجاد محیطی امن و دوستانه در بین همکاران زمینه را برای طرح پرسش و پاسخ و ارائه نظرات و پیشنهادات فراهم نماییم.
ناصری امید اظهارداشت:  یکی از دغدغه های اصلی بنده در بدو ورودم به این مجموعه، تقویت همفکری و همدلی کارکنان به منظور ارتقای جایگاه مهارتی بوده که بحمدالله با تلاش همکاران همفکری، تعامل ، همدلی و خرد جمعی در مجموعه مشهود است و در جهت استمرار این مهم از هیچ کوششی دریغ نخواهیم کرد.
وی مسئولیت پذیری، رعایت وحفظ احترام متقابل، ایجاد فضای فعالیت جمعی به دور از تشنج، تلخی، برخورد های زننده و آزاردهنده، ارزش گذاری خلاقیت ها و نظرات کارکنان و رعایت سلسله مراتب اداری را مهم خواند و گفت: عملکرد مثبت و منفی مجموعه به همه کارکنان برمی گردد.
مدیرکل آموزش فنی وحرفه ای استان کرمانشاه گفت: باید با حفظ حرمت انسانی به عنوان اصل اول فرهنگ سازمانی، در ارتقای سلامت وآرامش محیط کار و با به کارگیری و ترویج فرهنگ احترام متقابل در تمامی سطوح سازمان و آموزش نحوه برخورد و احترام اداری، موجب رشد و افزایش بهره وری سازمان باشیم.

تاریخ درج خبر : پنج شنبه ٢٠ مهر ١٣٩٦ | ساعت درج خبر : ١٠:٥٤ | تعداد نمایش خبر : 256
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
چهارشنبه ٣٠ آبان ١٣٩٧
دفترچه دوره های آموزشی 3 ماهه سوم 1397 سه شنبه 30 مرداد 1397
دفترچه دوره های آموزشی 3 ماهه دوم 1397 پنج شنبه 18 مرداد 1397
دفترچه دوره های آموزشی سه ماهه اول سال 1397يکشنبه 19 فروردين 1397
دفترچه دوره های آموزشی 3 ماهه چهارم 1396 يکشنبه 26 آذر 1396
فراخوان اجرای طرح های پژوهشی سال 96شنبه 13 آبان 1396
دفترچه سه ماه سوم سال 96دوشنبه 27 شهريور 1396
دستور العمل دوازدهمین دوره بزرگداشت روز خانواده و تکریم بازنشستگان شنبه 24 تير 1396
دفترچه سه ماهه دومپنج شنبه 1 تير 1396
با توجه به برگزاری ششمین همایش ملی و بین المللی مهارت آموزی اشتغال و ایجاد پنل تخصصی با موضوع داستانهای موفقیت و ارسال تا 30 خرداد شنبه 13 خرداد 1396
در خصوص فراخوان مناقصه عمومی دومرحله ای خرید تجهیزات آموزشیشنبه 6 خرداد 1396
آگهی فراخوان واگذاری به صورت مدیریت بهره برداری و اجاره دوشنبه 9 اسفند 1395
مسابقه ملی «سفره هفت سين» خانواده سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشورشنبه 30 بهمن 1395
تمدید مهلت شرکت در مسابقه پرسش و پاسخ قانون کار تا 15 بهمن ماهپنج شنبه 14 بهمن 1395
برگزاری اولین مرحله مسابقات ویژه مدیران آموزشگاههای آزاد فنی و حرفه ای آزاد در تاریخ 95/12/19شنبه 2 بهمن 1395
برگزاری سومین آزمون الکترونیکی جذب سرباز مربی و سرباز کارشناس در تاریخ 95/12/16شنبه 18 دی 1395
تصوير و لينكهاي روز

 
بازديدکنندگان اين صفحه:3543783|بازديدکنندگان امروز:255|کل بازديدکنندگان:5386979|بازديدکنندگان آنلاين:2|زمان بارگزاري صفحه:0.7630ثانيه