عنوان ها
اوقات شرعي
وضعيت آب و هوا
weather.ir is down
نظرسنجي
آموزش مهارت های فنی و حرفه ای تا چه حد برای اشتغالزایی جوانان موثر می باشد؟

زیاد
کم

لينک هاي درون سازماني
 /
 
 
صفحه اصلي | خدمات الکترونیک | تماس با ما | پست الكترونيك | منشور اخلاقي سازمان | پرتال اداری | میزخدمت الکترونیک
.::"   سال رونق تولید "کشور به موازات نیاز به علم، به پنجه های کارآمد هم نیاز دارد . (مقام معظم رهبری مدظله العالی) ::..

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبارمهم


نسخه چاپي ارسال به دوست

نخستین نشست هم اندیشی مدیران ستادی و استانی با رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور برگزار شد

به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، نخستین نشست هم اندیشی مدیران ستادی و استانی با علی اوسط هاشمی ، معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور روز شنبه 30 شهریور سال جاری در محل سازمان برگزار شد.

بنا بر این گزارش، در این نشست معاونان، مدیران ستادی و استانی به معرفی خود و ارائه نقطه نظرات و پیشنهاداتی پرداختند.

پس از آن، هاشمی در ادامه این نشست ضمن تقدیر از مدیران استانی و ستادی با تأکید بر سفرهای استانی برای آشنایی با مسائل استان ها به طرح نکات مهمی پرداخت.

وی با اشاره به 4 نکته کلیدی : قانون گرایی، انتقاد پذیری و در کنار آن تربیت نیروی مطالبه گر و پرسشگر، مشارکت جویی در بخش درون سازمانی(نیروهای انسانی) و برون سازمانی (بخش خصوصی) و برقراری عدالت اجتماعی در امور گفت: کلید تولید مهارت و قدرت، هم گرایی و هم افزایی با تکیه بر این اصول است.

هاشمی، افزود: سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور باید به گونه ای توانمندی خود را اثبات نماید که سازمانی پیشتاز محسوب شود و آحاد مردم خواهان خدمات آن باشند. به طوری که کار کیفی و افزایش بهره وری خود را با عملکرد خود ضمانت نماید.

رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، ایجاد حس امید به جریان مهارت و مهارت آموزی در اقشار جامعه را از دیگر اهداف خود نام برد و گفت: این نگاه به مهارت باید در همه استان ها جریان یافته و ضامن پایداری در کار و تولید باشد.

وی با تأکید لزوم ایجاد مهارت به عنوان عاملی برای سلامت و کاهش خطر در محیط کار، به موضوع تربیت کارگر ماهر پرداخت و گفت: مهارت باید در کارگران نهادینه شده و عمومیت یابد تا ارزش آن نمایان شود.

هاشمی،مهارت ارزش زا و موقعیت دهنده را عامل ایجاد امید در سرمایه انسانی دانست.

در ادامه،هاشمی گفت: اولویت مهارت افزایی را از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی آغاز می کنیم زیرا گروه گسترده ای از مخاطبین جامعه با این وزارت خانه و زیرمجموعه های آن در ارتباط هستند و استفاده از قابلیت های حرفه ای درونی با کمک شما همکاران در رأس برنامه ها است.

وی با اشاره به شکل گیری و فعالیت شورای عالی مهارت، گفت: ابتکار عمل در زمینه های تدوین اساسنامه، هم افزایی در نظام آموزشی مهارتی غیررسمی و تعیین صلاحیت دبیرخانه شورای مهارت از وظایف بر عهده این سازمان است.

هاشمی ابراز امیدواری کرد به گونه ای باید سازمان و رسالت مهارت آموزی آن را از حاشیه به متن جامعه بیاوریم که وزن اجتماعی و نوع نگاه به سازمان، مهارت را به صورت رسانه ملی معرفی کند.

وی در پایان،با اشاره به دارا بودن 15 کشور همسایه، بر تبادل مهارت با آنان تأکید کرد و گفت: طرح جامع ملی مهارت را حتی در حد مناقصه بین المللی دنبال می کنیم.تاریخ درج خبر : يکشنبه ٣١ شهريور ١٣٩٨ | ساعت درج خبر : ٠٨:٣٤ | تعداد نمایش خبر : 26
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
شنبه ٢٧ مهر ١٣٩٨
دفترچه دوره های آموزشی سه ماهه سوم 1398چهارشنبه 27 شهريور 1398
دفترچه دوره های آموزشی سه ماهه سوم 1398چهارشنبه 27 شهريور 1398
دستورالعمل اجرایی پرداخت تسهیلات از محل اعتبارات کمک های فنی و اعتباری به آموزشگاهها ( سازمان و صندوق کارآفرینی امید )پنج شنبه 14 شهريور 1398
فرم مشخصات متقاضیان پژوهشگر مهارتی برتر در سال 1398شنبه 26 مرداد 1398
دستورالعمل برگزاری جشنواره مهارت آموختگان كارآفرين برترپنج شنبه 6 تير 1398
ضوابط و نحوه انتخاب مربيان و روسای نمونه مراکز دولتیپنج شنبه 6 تير 1398
دفترچه دوره های آموزشی سه ماهه دومچهارشنبه 29 خرداد 1398
جشنواره مهرواره نیایششنبه 18 خرداد 1398
تصوير و لينكهاي روز
 
 

پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری

مرکز ارتباطات مردمی

سامانه شکایات و اعلامات سازمان بازرسی

سامانه ارتباطات مردمی

پورتال استانداری کرمانشاه

 

وزارت تعلون،کارورفاه اجتماعی  

 

بازديدکنندگان اين صفحه:3783346|بازديدکنندگان امروز:268|کل بازديدکنندگان:5774932|بازديدکنندگان آنلاين:2|زمان بارگزاري صفحه:19.6051ثانيه