عنوان ها
اوقات شرعي
نظرسنجي
آموزش مهارت های فنی و حرفه ای تا چه حد برای اشتغالزایی جوانان موثر می باشد؟

زیاد
کم

لينک هاي درون سازماني
صفحه اصلي | خدمات الکترونیک | تماس با ما | پست الكترونيك | منشور اخلاقي سازمان | پرتال اداری
.::"   سال حمایت از کالای ایرانی "   علم برای  عمل مصداق اتم و اکملش،همین کاری است  که فنی و حرفه ای ها  می کنند.  (مقام معظم رهبری مدظله العالی) ::..

اخبارمهم


نسخه چاپي ارسال به دوست

انسجام ، مشارکت و مشتری مداری باید رویکرد آموزشگاه های فنی وحرفه ای آزاد باشد


مدیرکل آموزش فنی وحرفه ای استان کرمانشاه کیفیت بخشی به آموزشها و لزوم بازار سازی و بازاریابی را برای بخش خصوصی لازم و ضروری دانست و گفت: انسجام ، مشارکت و مشتری مداری باید رویکرد آموزشگاه های فنی وحرفه ای آزاد قرارگیرد.
داود ناصری امید در نشست هم اندیشی مدیران و موسسان آموزشگاه های فنی وحرفه ای آزاد استان کرمانشاه با اشاره به اهمیت وحضور بخش خصوصی در ارائه آموزش های فنی و حرفه ای به عنوان جزئی از ارکان آموزشی کشور، آن را به عنوان بازوانی توانمند در مهارت آموزی و ایجاد اشتغال یاد کرد و گفت: آموزشگاه های آزاد برای توسعه کار خود باید بازارهای جدید را پیدا کنند چراکه  در هر منطقه ای ممکن است مزیت های خاصی وجود داشته باشد و ضروری است به این مزیت ها توجه نمایند.
وی با حمایت از ورود بخش خصوصی در حوزه آموزشهای فنی و حرفه ای، آموزشگاههای آزاد را همیار و همکارسازمان در توسعه مهارت آموزی به جوانان جویای کار دانست و اظهارداشت: بخش خصوصی واقعی یکی از رکن‌های توسعه اقتصادی خواهد بود.
مدیرکل آموزش فنی وحرفه ای استان کرمانشاه با تاکید بر همکاری و همدلی آموزشگاه های آزاد و حضور موثر در جلسات ، اظهارامیدواری کرد: بخش خصوصی بتواند جایگاه خود را در جامعه بیش از پیش تقویت نماید و نقش موثر تری در پویایی اقتصادی جامعه داشته باشد.
ناصری امید با اشاره به اهمیت و جایگاه ویژه  آموزشگاه های آزاد فنی و حرفه ای  در ارائه آموزش های مهارتی اظهار داشت : برگزاری جلسات همدلی و هم اندیشی  موجب پیشبرد و  راهگشای اهداف وارائه بهتر آموزش های مهارتی به متقاضیان خواهد بود.
وی با بیان این مطلب که شناسایی بازارهای جدید ضروری است بیان داشت: آموزشگاه های فنی وحرفه ای آزاد باید توسعه بازار و مشتری مداری را اصل قراردهند و جذب و نگهداری مشتری باید رویکرد اصلی آنها در ارایه آموزش باشد.
 مدیرکل آموزش فنی وحرفه ای استان کرمانشاه با بیان این مطلب که شناسایی نقاط ضعف و رفع آنها و برجسته سازی نقاط قوت، زمینه خدمات رسانی هرچه بیشتر و بهتر را فراهم می نماید گفت: آموزشگاه های آزاد باید با تقویت انسجام و هماهنگی در بین خود و برگزاری منظم و مستمر نشست های هفتگی انجمن ها، نقاط ضعف را کارشناسی و آسیب شناسی نمایند.
ناصری امید کیفی سازی آموزشهای ارائه شده در آموزشگاه های آزاد بر اساس استانداردهای آموزش فنی و حرفه ای و حرکت به سمت آموزشهای اشتغال محور و فرهنگ کسب و کار و شکوفا نمودن استعدادها در جهت کارآفرینی و سازندگی را بسیار مهم خواند .
 وی با تاکید براین مطلب که شنیدن صدای بخش خصوصی و همفکری با آنها ضروری است گفت: اقتصاد دولتی کوچک است و ظرفیت چندانی برای توسعه اشتغال ندارد، به همین دلیل گسترش بخش خصوصی نخستین گام ایجاد اشتغال است.
مدیرکل آموزش فنی وحرفه ای استان کرمانشاه با بیان این مطلب که آموزشگاه های آزاد به عنوان بازوان پرتوان در حوزه آموزش فنی و حرفه ای، نقش بی بدیل در گسترش مهارت در سنوات اخیر داشته و این امر ناشی از ارتقاء کیفیت آموزشگاه های آزاد و تنوع بخشی به نیاز آموزشی آحاد جامعه می باشد گفت: در سال گذشته 9میلیون و 200هزارنفرساعت آموزش در دو بخش دولتی و خصوصی به متقاضیان ارائه شده است که از این رقم 4میلیون و 200هزارنفرساعت آموزش در بخش خصوصی صورت گرفته است.
در ادامه مدیران و موسسان آموزشگاه های فنی وحرفه ای آزاد هریک به بیان نقطه نظرات خود پرداختند و پیشنهادات و راهکارها مورد بررسی قرار گرفت و به سوالات اعضاء پاسخ داده شد.

تاریخ درج خبر : يکشنبه ١٩ شهريور ١٣٩٦ | ساعت درج خبر : ٠٩:٢٨ | تعداد نمایش خبر : 190
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
دوشنبه ٢٨ آبان ١٣٩٧
دفترچه دوره های آموزشی 3 ماهه سوم 1397 سه شنبه 30 مرداد 1397
دفترچه دوره های آموزشی 3 ماهه دوم 1397 پنج شنبه 18 مرداد 1397
دفترچه دوره های آموزشی سه ماهه اول سال 1397يکشنبه 19 فروردين 1397
دفترچه دوره های آموزشی 3 ماهه چهارم 1396 يکشنبه 26 آذر 1396
فراخوان اجرای طرح های پژوهشی سال 96شنبه 13 آبان 1396
دفترچه سه ماه سوم سال 96دوشنبه 27 شهريور 1396
دستور العمل دوازدهمین دوره بزرگداشت روز خانواده و تکریم بازنشستگان شنبه 24 تير 1396
دفترچه سه ماهه دومپنج شنبه 1 تير 1396
با توجه به برگزاری ششمین همایش ملی و بین المللی مهارت آموزی اشتغال و ایجاد پنل تخصصی با موضوع داستانهای موفقیت و ارسال تا 30 خرداد شنبه 13 خرداد 1396
در خصوص فراخوان مناقصه عمومی دومرحله ای خرید تجهیزات آموزشیشنبه 6 خرداد 1396
آگهی فراخوان واگذاری به صورت مدیریت بهره برداری و اجاره دوشنبه 9 اسفند 1395
مسابقه ملی «سفره هفت سين» خانواده سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشورشنبه 30 بهمن 1395
تمدید مهلت شرکت در مسابقه پرسش و پاسخ قانون کار تا 15 بهمن ماهپنج شنبه 14 بهمن 1395
برگزاری اولین مرحله مسابقات ویژه مدیران آموزشگاههای آزاد فنی و حرفه ای آزاد در تاریخ 95/12/19شنبه 2 بهمن 1395
برگزاری سومین آزمون الکترونیکی جذب سرباز مربی و سرباز کارشناس در تاریخ 95/12/16شنبه 18 دی 1395
تصوير و لينكهاي روز

 
بازديدکنندگان اين صفحه:80710|بازديدکنندگان امروز:487|کل بازديدکنندگان:5385883|بازديدکنندگان آنلاين:4|زمان بارگزاري صفحه:4.1712ثانيه